KOMUNIKAT Оголошення

Zapraszamy dzieci przybyłe z UKRAINY do Oddziałów  Przygotowawczych   tworzonych w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 przy ulicy Warszawskiej 40 w przedziałach wiekowych : 7 – 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 14 lat. W każdym Oddziale Przygotowawczym będzie dodatkowo zatrudniona osoba znająca język ukraiński i język polski, której zadaniem będzie funkcja łącznika między dzieckiem a szkołą oraz pomoc w adaptacji dzieci do warunków szkolnych. Na stronie internetowej Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski i Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1  znajduje się do pobrania i  wypełnienia formularz zgłoszeniowy z którym następnie należy się zgłosić do w/w szkoły.

Telefony do kontaktu:

Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski – (83) 372-62-27

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim – (83) 371-43-37

Оголошення

Запрошуємо дітей з України до створених в Початковій школі номер 1 по вул. Варшавській 40 підготовчих класів  у вікових групах 7 – 9 р.,10 – 12 р.,13 – 15 р.

В кожному підготовчому класі буде працювати особа, яка знає українську і польську мову.Її завданням буде допомоги дитині пристосуватися і адаптуватися до шкільних умов та навчального процесу.

На сайті Меріі міста Менджижец Подляскі і Початкової школи номер 1 подана форма заяви,яку ви можете завантажити і заповнити.З цією заявою потрібно прийти в школу.

Контактні телефони:

Мерія міста Менджижец Подляскі (83) 372 – 62 – 27

Початкова школа номер 1 в Менджижецу Подляскім

(83) 371 – 43 – 37

Wniosek o przyjęcie do szkoły (po polsku) – wersja edytowalna

Wniosek o przyjecie do szkoły (po ukraińsku) – wersja edytowalna

Wniosek o przyjęcie do szkoły (po polsku)

Wniosek o przyjecie do szkoły (po ukraińsku)