Uczniowie “Jedynki”- pracownikom edukacji

W tradycji Międzyrzeca zapisały się już na dobre coroczne spotkania pracowników oświaty podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Choć tegoroczne spotkanie miało miejsce w sali kinowo- widowiskowej MOK-u, oprawa artystyczna tego wydarzenia przypadła naszej szkole.

Nasi uczniowie wystąpili w programie artystycznym przygotowanym wg scenariusza Pani Anny Sobolewskiej, wcielając się w role włodarzy naszego miasta oraz dyrektorów i wicedyrektorów międzyrzeckich placówek oświatowych. W żartobliwej formie złożyli wierszowane życzenia dyrektorom, nauczycielom oraz wszystkim niepedagogicznym pracownikom edukacji. Do życzeń dołączyli piosenki pięknie zaśpiewane przez solistów oraz nasz “Jedynkowy” chór pod kierunkiem Pani Elżbiety Ostojskiej. Prowadzącymi część artystyczną byli uczniowie klasy VIIIB: Dominika Hryć i Witold Modzelewski, zaś wierszowane życzenia – zgodnie z hasłem “od serca do serca wprost” – radośnie złożyli: Amelia Żebrowska i Zuzanna Andrzejczuk z klasy VB, Gabriela Kulik i Marcel Kasianiuk z klasy VIA, Malwina Jaszczuk, Zuzanna Oponowicz i Piotr Hawryluk z klasy VIIA oraz Amelia Mironiuk i Jan Bogucki z klasy VIIIB. W roli solistów wystąpili: Karolina Zień z VIA oraz Malwina Jaszczuk i Piotr Hawryluk z VIIA. Pomocą w uhonorowaniu nagrodzonych przez Pana Burmistrza Pawła Łysańczuka służyli uczynni uczniowie VIIIB: Oliwia Tutka i Miłosz Cep. O piękną dekorację zadbała Pani Anna Kozioł z pomocą Pani Aleksandry Giersz.

Uczniom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy, a wszystkim związanym z naszą miejską oświatą jeszcze raz życzmy sukcesów, wytrwałości, wielu sił i optymizmu.