Niezwykle radosne wyniki konkursu “Wipasz jest nasz”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez firmę Wipasz konkursie plastycznym. Każda z klas miała za zadanie przygotować pracę, której przyświecało hasło “Wipasz jest nasz”. Uczniowie wraz z wychowawcami potraktowali go bardzo poważnie i wykorzystali różne techniki, by przygotować wiele ciekawych propozycji. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu, by komisja konkursowa z firmy Wipasz mogła wybrać tę najlepszą. Obiecaną nagrodą było wyjście do kina dla zwycięskiej klasy. Ku radości wszystkich komisja, która przybyła do szkoły 4 czerwca – zachwycona poziomem i różnorodnością prac – nie była w stanie wybrać jednej – najlepszej, dlatego… wszyscy wyruszymy do kina! Taka nagroda bardzo nas ucieszyła.