Klasa 5A z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

11 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 5A pod opieką wychowawczyni Anny Sobolewskiej oraz nauczyciela biblioteki – Grażyny Muszyńskiej spędzili miłe chwile w naszej miejskiej bibliotece. Decyzja o wycieczce została przez uczniów przyjęta z entozjazmem, gdyż, jak się okazało, wielu z nich jest korzysta z ofery biblioteki na stałe.

Wszyscy zostali przyjęci bardzo życzliwie i oprowadzeni po najważniejszych miejscach, które wywarły na nas duże wrażenie.. Na początku była to część dla młodzieży, póżniej dla dzieci, a następnie dla dorosłych. Zostaliśmy także zaproszeni na specjalne zajecia, więc od razu umówliśmy się na następny rok szkolny. Skorzystaliśmy też z mozliwości relaksu w kąciku dla młodzieży i … powróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy Paniom Bibliotekarkom za miłe i wartościowe spotkanie. Wiemy na pewno, że od teraz będziemy się spotykać jeszcze częściej.