Szkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem klas IV

12 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem. Wzięło w nim udział 29 uczniów klas IVA i IVB. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka polskiego Anna Sobolewska.

Uczniowie samodzielnie rozwiązywali test, w którym każdy z uczestników mógł uzyskać maksymalnie 23 punkty.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: mistrzyniami zostały, zdobywając 22 na 23 możliwe do zdobycia punkty: Aleksandra Szczepaniuk i Michalina Radzikowska z klasy IVA oraz Helena Modzelewska i Oliwia Skopinska z klasy IVB. II miejsce zdobyli: Natalia Mikołajczuk z klasy IVA oraz Zuzanna Andrzejczuk, Mateusz Grontkowski i Amelia Żebrowska z klasy IVB. Laureaci pierwszego miejsca otrzymali oceny celujące, II – bardzo dobre, a wszyscy – drobne nagrody rzeczowe.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!