Ósma „c” najlepsza w  ortografii

26 kwietnia 2023 roku uczniowie klas ósmych zmagali się z ortografią. W czasie konkursu o „Tytuł Mistrza Ortografii” przygotowanego przez Joannę Pietruk uczestnicy rozwiązywali różnego rodzaju zadania wymagające bardzo dobrej znajomości zasad poprawnej pisowni. Poszczególne klasy reprezentowali: ósmą „a” – I. Karwowska, N. Maksymiuk i K. Grontkowski , ósmą „b” –  W. Radziejewska i T. Chodziński, najliczniej wystąpili uczniowie klasy ósmej „c” – M. Korzeniewski, K. Przychodzki, O. Nowosielska, K. Nestorowicz, L. Żebrowska, W. Śledź, A. Dudzińska, A. Gierej i J. Pietruk.

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy ósmej „c” i oni zajęli wszystkie miejsca na podium:

„Złoto” i tytuł „Mistrz Ortografii Klas Ósmych” – Karolina Nestorowicz

„Srebro” – Ada Dudzińska

„Brąz” – Jakub Pietruk.

Serdecznie gratuluję i życzę wspaniałych osiągnięć nie tylko na polu ortografii.