Witamy w świecie nowoczesnych technologii!

Takie właśnie hasło przyświecało uczniom klasy VIB, którzy w ramach lekcji języka polskiego pod kierunkiem p. Anny Sobolewskiej przystąpili do realizacji projektu edukacyjnego. Uczniowie najpierw zapoznali się z powieścią Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi”, następnie przygotowali modele przedstawionych w utworze robotów, by na koniec w formie wypowiedzi argumentacyjnej przeanalizować problem, czy chcieliby żyć w świecie, w którym technologia nie tylko towarzyszy człowiekowi, ale- niestety- czasami wymyka się spod jego kontroli.

Trafne uwagi uczniów pozwalają żywić przekonanie, że o swoją bezpieczną przyszłość możemy być spokojni, zaś przygotowane modele … Sami popatrzcie na zdjęcia!