Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Sukcesy uczniów w VI edycji Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego

W roku szkolnym 2023/2024 odbyła się VI edycja Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego pod patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. Tegoroczna edycja skierowana była do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych położonych na terenie naszego miasta. Organizatorami byli nauczyciele przedmiotów przyrodniczych Szkoły Podstawowej Nr 1. Konkurs składał się z trzech etapów. Uczniowie rozwiązywali zestawy zadań z biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczestnik mógł zdobyć 100 punktów.

W Turnieju wzięło udział łącznie 36 uczniów, a z naszej szkoły 9 uczniów z klas VII i 3 uczennice z klasy 8a. W wyniku konkursu wyłoniono po trzech laureatów oraz przyznano po dwa wyróżnienia w kategorii klas 7 i 8.

Dyplomy i nagrody wręczono na uroczystej gali, która odbyła się 12 czerwca w sali kina „Sława”.

Laureatką w kategorii klas VII została Dominika Hryć 7b zajmując II miejsce, a wyróżnienie zdobył Witold Modzelewski 7b.

W kategorii klas VIII tytuł laureatką została Valeriia Nohina zajmując III miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce przedmiotów przyrodniczych.

Koordynator konkursu – Marta Węgrzyniak-Szymańska