Międzyrzecka Liga Języka Angielskiego

12.06.2024 w sali widowiskowej MOK odbyło się podsumowanie Ligi Języka Angielskiego objętej patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Cel przedsięwzięcia to rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania kulturą krajów anglojęzycznych oraz motywowanie do samodzielnego rozwijania umiejętności językowych. Konkurs podzielony na trzy etapy wyłonił najzdolniejszych uczestników z międzyrzeckich szkół.

W kategorii klas piątych i szóstych miejsce pierwsze zajęła Joanna Wedziuk (ZPOnr3), drugie miejsce przypadło Szymonowi Zdunek (ZPOnr3) a trzecie zajęli Maria Byczyk (ZPOnr1), Aleksandra Mankiewicz (ZPOnr2) oraz Ewa Puszkarska (ZPOnr3).

W kategorii klas siódmych i ósmych miejsce pierwsze zajęła Olivia Gadacsi (ZPOnr3), drugie miejsce zajął Karol Modrzewski (ZPOnr3) a trzecie przypadło Wiktorowi Tomczak (ZPOnr3).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.