Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Udział naszych drużyn w trójboju lekkoatletycznym

28.05.2024 w Białej Podlaskiej na stadionie AWF odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas IV i młodszych. Mimo ogromnych starań naszych drużyn nie udało się awansować do następnego etapu.

Naszą szkołę godnie i z wielkim poświęceniem reprezentowali uczniowie: drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Andrzejczuk, Oliwia Skopinska, Amelia Żebrowska, Maria Mańko, Aleksandra Szczepaniuk, drużyna chłopców to: Gabriel Baj, Grzegorz Chromik, Mateusz Grontkowski, Wiktor Hryciuk, Piotr Korniluk, Oliwier Marciniuk, Szymon Sierpięń. Z chłopców najlepiej wypadł Oliwier Marciniuk klasa 4b- 114pkt., a z dziewczynek – Oliwia Skopińska również z klasy 4 b- 119 pkt.

Wszystkim gratulujemy: nauczyciele wychowania fizycznego