Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Nasz Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka we wtorek, 4 czerwca na stadionie miejskim uczniowie wszystkich klas ZPO1 wzięli udział w Szkolnym Dniu Sportu. Sportowe obchody Dnia Dziecka miały na celu propagowanie zdrowej formy spędzania czasu na świeżym powietrzu bez korzystania z urządzeń cyfrowych.

Nauczyciele wychowania fizycznego: Agata Wawryniuk, Andrzej Chmielewski, Tomasz Matejek i Cezary Małek przygotowali ciekawe konkurencje sportowe, które zapaliły dzieci do rywalizacji międzyklasowej: wyścigi rzędów, turniej piłki nożnej, przeciąganie liny, skoki w workach. Klasa VIIIA wraz z wychowawczynią, p. Dorotą Oponowicz oferowała usługi kosmetyczno-fryzjerskie – malowanie twarzy oraz plecenie warkoczyków z kolorowymi, syntetycznymi włosami. Patronem wydarzenia była firma WIPASZ, która zasponsorowała wszystkim uczestnikom kolorowe worki wraz paletkami do badmintona i kołem frisbee. Pogoda dopisała, a uczniom, którzy w tym dniu stali się prawdziwymi zawodnikami sportowymi, nie schodziły uśmiechy z ust.

Wszystkim Dzieciom – małym i dużym – życzymy odwagi w spełnieniu wszelkich marzeń, radości na każdy dzień oraz przyjaciół na całe życie. Do zobaczenia za rok!

Izabela Lesiewicz