Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Egzamin ósmoklasistów w naszej szkole

Uczniowie klasy 8 naszej szkoły w dniach 14-16 maja przystąpili do swojego pierwszego tak ważnego egzaminu. Kolejno zmagali się z arkuszami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego i niemieckiego.

Po twarzach uczniów widać było, iż podchodzą do niego poważnie i odpowiedzialnie. Jest to przecież forma podsumowania tego, czego uczyli się przez 8 lat nauki. O spokojną atmosferę, uczciwy przebieg egzaminu oraz wsparcie zadbali wszyscy pracownicy szkoły. W opinii uczniów zadania były zróżnicowane pod względem stopnia trudności, a każdy – w zależności od swoich uzdolnień – cieszył się z czego innego: jedni – z “Kamieni na szaniec”, inni – z zadań otwartych, a jeszcze inni – z ćwiczenia rozumienia ze słuchu.

Na razie można ogłosić chwilowe uspokojenie emocji, by odpocząć po niewątpliwym wysiłku i stresie, a na wyniki przyjdzie wszystkim poczekać do lipca. Wierzymy, że będą one satysfakcjonujące.

Galeria