Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Rozstrzygnięcie VI edycji Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego

VI edycja Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego dobiegła końca. W dniu 25 kwietnia 2024 roku odbył się III, ostatni etap ligi przyrodniczej, w którym wzięło udział 23 uczniów z klas 7 i 8 międzyrzeckich szkół. W każdej z kategorii wyłoniono trzech laureatów i przyznano po dwa wyróżnienia.

Wśród uczniów klas siódmych rywalizacja była bardzo wyrównana. Najlepszy wynik uzyskał Maksymilian Wysokiński z ZPO Nr 3 i zajął I miejsce, II miejsce przypadło naszej uczennicy Dominice Hryć, a trzecie Karolinie Ferens z ZPO Nr 2. W kategorii klas ósmych I miejsce zdobyła Olivia Gadacsi z ZPO Nr 3, II miejsce zajęła Adrianna Domańska z ZPO Nr 2, a trzecie nasza uczennica Valeria Nohina. Wyróżnienia otrzymali: w kategorii klas siódmych Agata Kozak z ZPO Nr 2 i Witold Modzelewski z ZPO Nr 1, a w kategorii klas ósmych Wiktor Tomczak z ZPO Nr 3 i Alicja Horbowiec z ZPO Nr 2. Podsumowanie lig przedmiotowych odbędzie się z Urzędzie Miasta Międzyrzec Podlaski, na którym zwycięzcom zostaną wręczone dyplomy i upominki. Uczniowie biorący udział we wszystkich trzech etapach naszego konkursu, którzy nie zostali laureatami i wyróżnionymi, otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Wszystkim uczniom i ich nauczycielom składamy serdeczne podziękowania i gratulacje oraz życzymy sukcesów w kolejnych naukowych wyzwaniach.

Galeria

Koordynator konkursu – Marta Węgrzyniak-Szymańska