Konkurs „Mistrz Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu”

25 kwietnia odbył się konkurs literacki „Mistrz wiedzy o Henryku Sienkiewiczu”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań twórczością Henryka Sienkiewicza, propagowanie i kultywowanie tradycji szkoły związanych z patronem, rozwijanie umiejętności odbioru dzieł literackich. Konkurs zorganizowali nauczyciele biblioteki szkolnej. W rywalizacji udział wzięli uczniowie z klas V: Oliwia Kasianiuk Va, Marcel Kasianiuk Va, Zuzanna Krystosik Va, Karolina Kulik Va, Emil Mazurek Va, Anna Suchota Va, Cezary Szczepaniuk Va, Karolina Zień Va, Michał Chomicki Vb, Fabian Marczenko Vb, Denis Shalaiko Vb i Julia Weresa Vb.

Po sprawdzeniu prac konkursowych komisja wyłoniła zwycięzców. Tytuł Mistrza Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu otrzymują:

1. miejsce: Fabian Marczenko i Julia Weresa

2. miejsce: Michał Chomicki

3. miejsce: Cezary Szczepaniuk.

Serdecznie gratulujemy.