Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Szkolny konkurs logopedyczno- recytatorski

19 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs logopedyczno – recytatorski pt. „Łamiemy języki, mówimy wierszyki” dla uczniów klas I – III.

Konkurs miał na celu zainteresować uczniów poezją, doskonalić poprawność językową i wzbogacić słownictwo oraz rozwinąć zdolności recytatorskie. Była to doskonała okazja do nauki zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze oraz integracji społeczności uczniów pochodzenia polskiego i ukraińskiego.

W komisji jury zasiedli: dyrektor ZPO nr 1 pani Iwona Orkisiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Grudzińska oraz neurologopeda z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Międzyrzecu Podlaskim pani Małgorzata Świderska – Poniatowska. Osobą odpowiedzialną za organizację konkursu była logopeda z naszej szkoły pani Emilia Korolczuk.

Spośród piętnastu uczniów wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajął Filip Mieścicki z klasy 3b

II miejsce zajął Antoni Bogucki z klasy 2b

III miejsce zajęła Wiktoria Wysokińska z klasy 1a

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, natomiast zwycięzcy – statuetki i książki.

Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy ZPO NR 1 w Międzyrzecu Podlaskim.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu, a szanownej komisji dziękujemy za współpracę.

Galeria