Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Konkurs recytatorski „ Mój krzyż”

W dniu 19 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas IV – VIII, którego tematem był krzyż i męka Jezusa Chrystusa. Temat trudny, ale nie dla naszych uczniów. Chętne osoby mogły same wybrać sobie wiersz. Wszyscy z wielką powagą, wczuciem się w treści i zaangażowaniem deklamowali przygotowany materiał. Konkurs uświetniła Ada Krzymowska, uczennica klasy I A, która bardzo chciała w nim wziąć udział. Miejsce pierwsze przypadło Michalinie Radzikowskiej z kl. IV A, drugie Piotrowi Hawrylukowi z kl. VI A, a trzecie Gabrielowi Sidorczukowi z kl. V A. Ada Krzymowska otrzymała dyplom uznania i wyróżnienie – życzymy Jej wielu dalszych sukcesów w takich konkursach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.

s. Mirona

Galeria