Czwartoklasiści na wagarach

21 marca to doskonała okazja, by uczcić pierwszy Dzień Wiosny. Tego też dnia uczniowie klas czwartych z opiekunami paniami: Joanną Pietruk, Agatą Wawryniuk i Izabelą Lesiewicz opuścili mury szkolne i udali się do Woskrzenic Dużych, by tam w „Przystani zabawy” szaleć do woli. Zabawy na trampolinach, ściankach wspinaczkowych, zjeżdżalniach i basenach wypełnionych piłeczkami – po prostu trzy godziny frajdy i radości. Po tak wyczerpujących ekscesach należało się posilić – oczywiście w McDonaldzie.

Rozśpiewany autobus pełen zadowolonych wagarowiczów zakończył swoją podróż. Dzień bez typowego planu był marzeniem wszystkich, a uśmiechy na twarzach sugerowały, iż był to bardzo udany wyjazd. Wszyscy z niecierpliwością już oczekują kolejnych.