Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Drugi etap VI edycji Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego za nami

W dniu 29 lutego 2024 roku odbył się już II, przedostatni etap ligi przyrodniczej, w którym wzięło udział 26 uczniów z klas 7 i 8 międzyrzeckich szkół. Organizatorami Międzyrzeckiego Turnieju Przyrodniczego są nauczyciele przedmiotów przyrodniczych naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowali Dominika Hryć, Gabriela Marciniuk, Szymon Marciniuk i Witold Modzelewski w kategorii klas 7 oraz Karolina Maksymiuk, Valeria Nohina i Marcel Parafiniuk w kategorii klas 8. Każdy uczestnik rozwiązywał zadania z czterech przedmiotów, biologii, chemii, fizyki i geografii. Po dwóch etapach wyłonili się liderzy, którzy powalczą o zwycięstwo w całym turnieju. W kwietniu odbędzie się III ostatni etap naszego konkursu. Za wszystkich będziemy trzymać kciuki. Do zobaczenia.

Galeria

Koordynator konkursu – Marta Węgrzyniak-Szymańska