Bal karnawałowy

13 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Piękny wystrój wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewniły panie animatorki z zespołu Dance&Fun. Podczas balu odbyły się różnorodne zabawy taneczne. Każde z dzieci zaprezentowało swój strój przed całą społecznością szkolną. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z uśmiechem na twarzy opuszczali salę balową. Wszyscy miło spędzili czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia i uśmiechu.