Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Młodzi Ambasadorzy swoich regionów

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o naszym sukcesie, a mianowicie w ramach dofinansowania ze środków Programu Erasmus+, nasza szkoła będzie w tym roku realizować projekt: Młodzi Ambasadorzy swoich regionów Nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000124571

W ramach projektu na mobilność zagraniczną do szkoły partnerskiej w Grecji będzie miało możliwość pojechać 30 naszych uczniów oraz 5 opiekunów. Mobilność planujemy w datach 19/05/2024 – 01/06/2024 r.

Celem projektu jest wzrost kompetencji cyfrowych, w tym wzrost świadomości dotyczącej efektywnego korzystania z technologii informacyjnej. Poza tym na wyjeździe będziemy pracować nad poziomem języka angielskiego u naszych uczniów, szczególnie w mowie.

JUŻ MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji, wypełnienie formularza zgłoszenia (dostępnych w załącznikach) i dostarczenie go w terminie do 16 lutego 2024 r. do godziny 15.00 do sekretariatu szkoły.

Więcej informacji dotyczących projektu można uzyskać u Wychowawców klas.

Czekamy na wasze zgłoszenia!