Kiermasz świąteczny

Kiermasz, to nie tylko okazja do zakupu wyjątkowych prezentów świątecznych, ale również doskonały sposób na poczucie prawdziwej atmosfery Bożego Narodzenia. Wiele przyniesionych przez uczniów ozdób było wykonywanych rodzinnie. Doceniliśmy urodę stroików z żywej jodły a także tych sztucznych. Komisja: siostra Dagmara Fret, pani Katarzyna Siejka i Hanna Adamczyk z uczennicami z Samorządu Uczniowskiego wybrały prace: I miejsce – Piotr Jóźwiuk z klasy 5a i Klaudia Olszewska z klasy 5b, II miejsca: Natalia Mikołajczuk 4a, Zuzanna Oponowicz 6a, Michał Chomicki 5b. Wyróżniliśmy 19 ciekawych ozdób i stroików. Z inicjatywy pana Tomasza Matejka – opiekuna samorządu część ozdób trafiło do Nadleśnictwa Międzyrzec, gdzie zostały zakupione przez pracowników.

Wyjątkowy jest także cel, jaki przyświeca imprezie. Dochód ze sprzedaży, czyli wszystkie uzbierane przez dzieci pieniądze, trafiają do szkoły. Przekazujemy je na nagrody oraz na materiały plastyczne do dekoracji imprez szkolnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu.