Potyczki Matematyczne

29 listopada 2023 r. w naszej szkole został przeprowadzony szkolny konkurs Potyczki Matematyczne dla klas 6-8. Wzięło w nim udział łącznie 33 uczniów z klas: 6A, 6B, 7A, 7B i 8A. Organizatorem konkursu była nauczycielka matematyki Renata Latoch.

Zestaw konkursowy składał się z zadań o różnym stopniu trudności i obejmował treści określone w programie nauczania matematyki na poziomie klasy szóstej, siódmej i ósmej dotąd poznane.

Na każdym poziomie klas zostały nagrodzone pierwsze miejsca. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

– I miejsce w kategorii klas 6 zdobył Piotr Hawryluk z klasy 6A

– I miejsce w kategorii klas 7 zdobyła Dominika Hryć z klasy 7B

– I miejsce w kategorii klas 8 zdobyła Valeriya Nohina z klasy 8A

Laureaci pierwszego miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy i dodatkowe oceny z matematyki.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych.