Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI UTWORÓW ADAMA MICKIEWICZA

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Konkursie Recytatorskim Utworów Adama Mickiewicza organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej.

Do eliminacji na etapie szkolnym, które odbyły się 21.11.2023r., przystąpiły uczennice z kl. 6a: Malwina Jaszczuk, prezentując wiersz pt.,,Romantyczność”, Zuzanna Oponowicz-,, Świteziankę” oraz Aleksandra Ryszkowska z kl. 6b, recytując utwór pt.,, Do M***”.

Jury w składzie: p. Joanna Pietruk i p. Elżbieta Panasiuk, uwzględniając kryteria i regulamin konkursu, przyznały:

I miejsce ex aequo: Malwinie Jaszczuk i Zuzannie Oponowicz

II miejsce: Aleksandrze Ryszkowskiej.

W VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Utworów Adama Mickiewicza organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej naszą szkołę będą reprezentowały uczennice: Malwina Jaszczuk i Zuzanna Oponowicz.

Gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu na szczeblu wojewódzkim.