Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Nasi uczniowie w 27 Jesiennym Konkursie Recytatorski

20 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie odbył się etap powiatowy 27. Jesiennnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorami tego corocznego konkursu są Cenrum Spotkania Kultur i Centrum Kultury w Lublinie.

W tym roku naszą szkolę reprezentowali: Ameia Żebrowska z klasy IVB. Michał Chomicki z klasy VB oraz Dominika Hryć z klasy VII B. Recytatorzy z “Jedynki” zaprezentowali się bardzo dobrze i z przyjemnością jurorzy wysłuchali przygotowanych przez nich wystąpień. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Dominika Hryć, która zdaniem jurorów zasłużyła na II miejsce. Jurorzy przygotowali też podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do prezentacji: Joanny Pietruk i Anny Sobolewskiej.

Gratulujemy Dominice i wierzymy, że jej przykład zachęci naszych uczniów do podjęcia wysiłku w zakresie recytacji.

Galeria