Przejdź do treści
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1
godlo_polski_svg

w Międzyrzecu Podlaskim

Jesienne potyczki recytatorskie

Logo

14 listopada w naszej szkole odbył się pokaz uczniowskich recytacji będących jednocześnie eliminacją do 27 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Jury, w którego składzie znalazły się nauczycielki języka polskiego: Joanna Pietruk, Elżbieta Panasiuk i Anna Sobolewska, wysłuchało i oceniło 14 prezentacji uczniów klas 4-8: Michaliny Radzikowskiej, Aleksandry Szczepaniuk, Amelii Żebrowskiej, Weroniki Szałańskiej, Anny Komakowskiej, Michała Chomickiego, Piotra Hawryluka, Dominiki Hryć, Kacpra Szaniawskiego, Roksany Błaszczyk, Amelii Jaszczuk, Valerii Nohiny, Karoliny Maksymiuk i Igi Sawczuk. Recytatorzy zaproponowali wiersze, którym przyświecało hasło “Sny i marzenia”.

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

W kategorii klas 4-6: I miejsce – Amelia Żebrowska, II – Michał Chomicki, zaś III – Piotr Hawryluk.

W kategorii klas 7-8: I miejsce – Dominika Hryć, II- Iga Sawczuk, III – Roksana Błaszczyk.

W etapie powiatowym konkursu naszą szkołę będą reprezentować: Amelia Żebrowska, Michał Chomicki i Dominika Hryć.

Gratulujemy wszystkim recytatorom, a za zwycięzców trzymamy kciuki.

Galeria