Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Ślubowanie pierwszoklasistów

13 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Na początku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego serdecznie przywitali nowych uczniów naszej szkoły oraz obiecali wsparcie i pomoc. Następnie przyszli uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną, po której Pani Dyrektor Iwona Orkisiewicz pasowała każdego pierwszaka na ucznia. Imprezę uświetnił też występ grupy tanecznej “Sezamki”, która w tym roku obchodzi swoje pięćdziesięciolecie, a członkiniami zespołu są również uczennice naszej szkoły. Uroczystość upłynęła we wzniosłej, ale też bardzo przyjaznej atmosferze.

Galeria