Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

,,Taki duży, taki mały może świętym być”

Dnia 30. 10.2023 r. w naszej szkole odbyła się mała Uroczystość Wszystkich Świętych. Uczniowie klasy 5b przebrani za świętych, chodząc po klasach, prezentowali postaci znanych Świętych. Omówili, na czym polega naprawdę świętowanie w tym dniu i jak bardzo ważny to dzień dla Świętch, ale też dla nas żyjących. Na zakończenie spotkania w każdej klasie wszyscy razem radośnie śpiewali wszystkim znaną piosenkę ,,Taki duży, taki mały może świętym być”. Każdy uczeń, nauczyciel i pracownik naszej szkoły otrzymał obrazek wybranego świętego na pamiątkę i do modlitwy.

Z okazji Wszystkich Świętych uczniowie wykonywali plakaty Świętych , które można obejrzeć na korytarzu szkolnym. Dziękuję szystkim uczniom klas 1-7 za ich wykonanie, są piękne i wyjątkowe. Dziękuję również Julii Weresie, Weronice Szałańskiej, Mai Krzymowskiej, Klaudii Olszewskiej, Lenie Przybylskiej i Fabianowi Marczenko za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.

Galeria

Elżbieta Nóżka