Apel wychowawczy

25 października cała społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej na apelu wychowawczym. Miał on na celu zwrócenie uwagi na zachowanie uczniów. Chociaż zdecydowana większość dzieci wie, jak należy zachować się w każdym miejscu, także w szkole, to od czasu do czasu trzeba im przypomnieć najważniejsze zasady lub nawet wskazać, kogo można, a kogo absolutnie nie wolno naśladować. Tak było tym razem. Pani Dyrektor Iwona Orkisiewicz przypomniała najważniejsze zasady zachowania, których przestrzeganie jest konieczne, aby wszyscy w szkole czuli się i byli bezpieczni.

Będziemy ich przestrzegać, abyśmy dobrze czuli się w naszej szkole, a inni, patrząc na uczniów Jedynki, z uznaniem się o nas wypowiadali.