Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły ubrani w odświętne stroje wzięli udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klasy III a i III b pod kierunkiem p. Katarzyny Filimon, p. Anny Kozioł i p. Anity Krzymowskiej oraz chóru szkolnego prowadzonego przez p. E. Ostojską. Dzieci podziękowały Nauczycielom za ich trud i poświęcenie, jakie każdego dnia wkładają w przekazywanie wiedzy i wychowywanie swoich uczniów. W programie artystycznym znalazła się również Gala Oskarowo – Jabłkowa, podczas której każdy Nauczyciel i Pracownik szkoły otrzymał Czerwone Jabłko – Oskar uznania za swoją pracę. W tym wyjątkowym dniu Pani Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim pracownikom.