Trzecioklasiści na spektaklu teatralnym ,,Drzewo życzeń”

12 września uczniowie klasy 3a i 3b z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim wraz z nauczycielami wybrali się do kina „Sława” na wzruszający spektakl teatralny ,,Drzewo życzeń” w wykonaniu aktorów Teatru Andersena z Lublina. Dzieci miały okazję obejrzeć mądrą, wzruszającą historię o sile przyjaźni, która pomaga pokonywać swoje lęki i uprzedzenia oraz o tym, że warto być otwartym na innych – nie tylko na przybyszów z innego kraju, ale również na rośliny i zwierzęta, od których możemy się wiele nauczyć. Po spektaklu wszyscy uczniowie napisali na kolorowych wstążkach swoje najskrytsze życzenie i zawiesili je na specjalnych tasiemkach przy budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, z nadzieją, że wszystkie się niebawem spełnią.