Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Witamy nowy rok szkolny w ZPO nr 1!

Dłuższe o 3 dni wakacje to wspaniała sprawa, ale wspaniale jest także powitać nowy rok szkolny w murach „Jedynki”! 4 września, czyli właśnie dziś drzwi szkoły otworzyły się szeroko dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Uśmiechnięte buzie świadczyły o tym, że miło spotkać się po wakacjach w atmosferze życzliwości, która jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Pani dyrektor Iwona Orkisiewicz, w obecności reprezentującej pana burmistrza Zbigniewa Kota Elżbiety Dedelis, przewodniczącej rady rodziców pani Agnieszki Grudzińskiej oraz pana wicedyrektora Marcina Hołoweńki, serdecznie powitała wszystkich przybyłych, szczególnie tych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi „Jedynki”. Pierwszoklasistom  będzie bardzo dobrze pod opieką pań, które również rozpoczynają pracę w naszej szkole: Magdaleny Chalimoniuk i Anny Dziedzic. Uczniowie klas 3a oraz czwartoklasiści poznali swoich nowych wychowawców: Katarzynę Filimon, Cezarego Małka i Joannę Pietruk, zaś siódmoklasiści przywitali się z nauczycielami, którzy w zastępstwie pełnić będą rolę wychowawców: Agatą Wawryniuk i Andrzejem Chmielewskim.. Witamy też w naszym gronie nową nauczycielkę historii – panią Wioletę Kołtun, geografii – panią Katarzynę Pazdan i wspomniane wcześniej 3 panie uczące w klasach pierwszych i trzeciej – Magdalenę Chalimoniuk, Annę Dziedzic i Katarzynę Filimon,  którym życzymy, by dobrze czuły się w naszej szkolnej rodzinie. Sztandar Szkoły, hymn, życzenia, spotkania z wychowawcami…wszystko już za nami, a jutro widzimy się na pierwszych lekcjach.

Wszystkim bez wyjątku życzymy wspaniałego roku szkolnego 2023/2024. Niech najbliższe miesiące będą dla nas wszystkich wartościową podróżą do krainy wiedzy, a koniec roku nagrodzi wspaniałymi wynikami. Powodzenia!

Galeria