Wycieczka Trzecioklasistów!

Ach co to był za dzień! Pełen wrażeń i przygód. Klasy trzecie wraz z wychowawczyniami Jadwigą Zasadzińską i Magdaleną Frydrychowską oraz siostrą Mironą, pojechały na ostatnią wspólną wycieczkę. Celem ich podróży była Hajnówka i Białystok . W pierwszej kolejności, trzecioklasiści odwiedzili chatkę Baby Jagi. Dzieci poznały jej sekrety, czarowały, ukrywały się, a nawet udało się im wydostać z pieca czarownicy. Kolejną atrakcją były odwiedziny pracowni kowala. Oprócz tajników tej pracy, dzieci miały okazję spróbować swoich sił w tej niełatwej sztuce. Kolejnym punktem wycieczki był obiad, który dodał sił do dalszego podróżowania. Ostatnim punktem wycieczki były odwiedziny Muzeum Dziejów Ziemi. Tam na trzecioklasistów czekał ogrom atrakcji: Park Jurajski, Farma Grzybów i Owadów, a nawet Park Rozrywki. Na zakończenie nie mogło zabraknąć kolacji w McDonald’s.
Był to dzień pełen uśmiechu, radości i doskonałej zabawy.