,,Nie ma jak dom – tu przyjaciele są”

Pod takim hasłem, klasy trzecie zorganizowały piknik. W jednym miejscu na ranczu państwa Leszczyńskich, spotkały się dzieci, ich rodzice i wychowawczynie: Jadwiga Zasadzińska i Magdalena Frydrychowska. Spotkanie miało na celu integrację, a także pożegnanie z okazji zakończenie pierwszego etapu edukacji. Na dzieci czekało szereg atrakcji: dmuchaniec, zawody sportowe, karaoke i grill. Rodzice zadbali o to, aby nie zadbało pysznych przekąsek i napoi. Panie wychowawczynie razem z dziećmi przygotowały, krótki program artystyczny, który stanowił podsumowanie wspólnie spędzonych lat i podziękowanie za udaną i miłą współpracę. Nie obyło się bez wzruszeń, ale i dobrej zabawy. Całości przyświecały słowa piosenki śpiewanej przez dzieci:

,,Tutaj mam wszystko co najważniejsze,
to tutaj właśnie jest moje miejsce.”

Za gościnność i wszelkie smakołyki dziękujemy Państwu Leszczyńskim i wspaniałym Rodzicom trzecioklasistów.