Niecodzienna lekcja muzyki

Absolwentka naszej szkoły- Anna Tomaszewska, odwiedziła klasę III B. Celem jej wizyty było przeprowadzenie niecodziennej lekcji muzyki.

Ania razem z wychowawczynią klasy Magdaleną Frydrychowską zaprezentowały dzieciom wygląd i budowę gitary oraz ukulele. Trzecioklasiści mieli też okazję do spróbowania swoich sił w graniu na tych instrumentach. Nie mogło zabraknąć koncertu i wspólnego śpiewania znanych i lubianych przez dzieci piosenek. Ania jest obecnie uczennicą międzyrzeckiego LO. Poza szkołą jest animatorką zabaw dla dzieci, a także gra i śpiewa w Scholi parafii Świętego Mikołaja.

Zamiłowanie do dzieci i muzyki sprawiały, że zaszczepiła w trzecioklasistach muzycznego bakcyla. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.