ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA  ,,AZYL” W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Szkolne Koło Caritas to bardzo wrażliwi ludzie, którzy pomagają zawsze i wszędzie tam, gdzie ta pomoc jest potrzebna. Biorą udział w różnych akcjach, zbiórkach i wszelkich przedsięwzięciach na rzecz drugiego człowieka.

Nasi wolontariusze to grupa młodych ludzi, którzy pamiętają również o zwierzętach. Dlatego też zorganizowali zbiórkę dla psów i kotów ze schroniska ,,Azyl”.

Uczniowie naszej szkoły jak zawsze  stanęli na wysokości zadania i zebrali różnego rodzaju  karmy, koce, miski niezbędne dla naszych czworonożnych przyjaciół,  którym los nie zawsze sprzyja.

Pracownicy schroniska bardzo ucieszyli się z naszej darowizny i szczerze dziękowali za tę pomoc, ponieważ  zwierząt w schronisku jest coraz więcej, więc każdy dar się liczy.

Dziękujemy wszystkim  uczniom za zbiórkę i pomoc zwierzakom.

Elżbieta Nóżka – opiekun SKC