Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

DZIEŃ DOBRA – BIWAK SKC

Dnia 5.05.2023r. w naszej szkole odbyło się  nocowanie. Biwak  został zorganizowany z okazji ,,Dnia Dobra”, ponieważ  to czas  szczególny dla wszystkich Szkolnych Kół Caritas z naszej Diecezji; to  taki dzień dziękczynienia za wszystkie działania i akcje.

Spotkanie rozpoczęło się o godz.19.00 w sali gimnastycznej od spraw organizacyjnych i modlitwy. Następnie odbywały się zabawy ruchowe, gry w piłkę, tańce oraz karaoke.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z główkami fryzjerskimi. Dziewczyny robiły również  loki koleżankom i kolegom. Były plecione warkocze i malowanie twarzy.

Ogromną frajdę przyniosła też nauka belgijki oraz innych tańców. Odbył się również konkurs ,,Na najfajniejszy strój wieczorowy” . Oczywiście z tego, co było pod ręką!!!!!! Wygrała stylizacja Nikoli Maksymiuk z kl.8a. Wyróżniały się również stroje: Wojtka Sawy i Pauliny Jóżwik z kl. 7a, Mikołaja Korzeniowskiego oraz Karoliny Nestorowicz i Elizy Mazurek z kl.8c. Wszyscy  przy tym świetnie się bawili i śmiechom nie było końca.

Oczywiście biwak nie mógł się odbyć bez pysznej pizzy, gier planszowych i rozmów do białego rana. Grupa wolontariuszy to wytrwali zawodnicy nie spali całą noc, a wychodząc rano, pytali czy za tydzień znowu nocujemy.

Myślę, że wszyscy się świetnie bawili i nie żałują nawet siostra Mirona  ani pani Anna  Kozioł, którym serdecznie dziękuję za pomoc, obecność i  dobrą zabawę.

Galeria

                        Elżbieta Nóżka – Opiekun SKC