Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Międzynarodowy Dzień Konsumenta

W naszej szkole, zostało zorganizowane spotkanie z Powiatową  Rzecznik Konsumentów Ewą Tymoszuk oraz przedstawicielami Urzędu Komunikacji Elektronicznej z Lublina. Miało ono na celu przybliżenie uczniom Jedynki treści związanych  z bezpiecznym korzystaniem z Internetu. Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Konsumenta. Dzieci dowiedziały się min. jak chronić swoje dane czy w jaki sposób ustawiać hasła. Spotkanie zakończyło się wręczaniem upominków, którego nie tylko sprawiły przyjemność naszym uczniom, ale też pomogą w zapamiętaniu najważniejszych wiadomości związanych bezpieczeństwem w sieci.