Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Nowoczesna Jedynka

Gogle VR, długopisy i drukarki 3D, roboty…. to tylko niektóre urządzenia, które dostępne są w murach naszej szkoły. Wszystko to na wyciągnięcie ręki uczniów, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań, niezależnie od wieku, od klasy I do VIII. Zwiedzanie odległych krain na lekcjach geografii, ćwiczenia w kodowaniu na matematyce, utrwalanie poznanych liter za pomocą długopisów 3D, to tylko kilka z wielu możliwości jakie daje nowoczesne wyposażenie naszej szkoły. Wszystko to wpływa nie tylko na uatrakcyjnienie lekcji, lepsze przyswajanie materiału, ale przede wszystkim oswajanie się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Rozwijamy kompetencje kreatywne i techniczne naszych uczniów z dużym sukcesem.

Większość posiadanego przez nas sprzętu możliwe było do zakupienia, dzięki udziale w programie Laboratoria Przyszłości.

Galeria