ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Z okazji Światowego Dnia Chorego Szkolne Koło Caritas zorganizowało dwie akcje dla chorych przebywających w naszym Szpitalu Powiatowym.

Uczniowie, żeby sprawić radość chorym wykonywali laurki z życzeniami. Wszystkie kartki były ślicznie ozdobione i zawierały naprawdę piękne, płynące z serca serdeczności.

Wszystkie zostały przekazane chorym z Oddziałów Wewnętrznego i Chirurgicznego naszego szpitala.

Ze względu na okres zachorowań nie mogliśmy ich przekazać osobiście, ale pani pielęgniarka, która przekazała te kartki, sama nie kryła wzruszenia, jak bardzo chorzy ucieszyli się z tych życzeń.

Równolegle SKC ogłosiło zbiórkę książeczek dla dzieci. Zebrane upominki zostały przekazane do Oddziału Dziecięcego w naszym szpitalu.

Mamy nadzieję, że malcy tam przebywający będą je czytać, przeglądać i sprawią im ogromną radość w tych trudnych dla nich chwilach.

Opiekun SKC – Elżbieta Nóżka