KIERMASZ CIAST

20.02.2023 r. Szkolne Koło Caritas zorganizowało kolejny kiermasz ciast.

Tym razem przeprowadziliśmy tę akcję, aby wspomóc ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Oczywiście kiermasz jak zawsze udał się w stu procentach. Ciast, ciasteczek, babeczek, orzeszków i wafelków było bardzo dużo. A o tym, że były pyszne świadczy fakt, że nie został ani kawałeczek.

Kolejna akcja SKC udała się oczywiście dzięki Rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom upiec ciasto. Dziękuję z całego serca za to, że mogę zawsze na Państwa liczyć. Dziękuję za to, że uczycie swoje dzieci właściwej postawy i wrażliwości na drugiego człowieka szczególnie potrzebującego.

Dziękuję wszystkim członkom SKC za zaangażowanie, pomoc i chęć działania. Jesteście super!!!!!!!

Dochód z kiermaszu zostanie przekazany Caritas na pomoc ofiarom strasznej tragedii w Syrii i Turcji.

Opiekun SKC – Elżbieta Nóżka