STROIKI   ŚWIĄTECZNE

domów. Ubieramy choinki , przyozdabiając je światełkami i innymi cudownościami tak aby były najpiękniejsze.

Dbamy również o to żeby na naszych stołach znalazł się jakiś element świąteczny.  Dlatego  w naszej szkole co roku robimy  kiermasz stroików świątecznych. Uczniowie wykonują stroiki w ramach konkursu ,, Na najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”, a następnie członkowie Szkolnego Koła Caritas organizują kiermasz tych stroików , z którego dochód zostaje zawsze przeznaczony na jakiś cel charytatywny.

W tym roku postanowiliśmy że dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali stroiki oraz oczywiście ich Rodzicom za pomoc i motywację. Bez Was Kochani Rodzice nic by się nie udało. Jeszcze raz Dziękujemy!!!!!!!!!

Laureatami zaś konkursu zostali:

Klasy 1 – 4a

1 miejsce – Marcel    Karpiuk kl.3a

2 miejsce – Oliwier  Leszczyński kl. 3a

3 miejsce – Dominik  Witek kl.1b

Wyróżnienie:

Filip Węgrzyniak kl.4a

Klasy 4b – 8

1 miejsce –  Kacper Sidorczuk kl.5b

2 miejsce – Maja Krzymowska kl.4b

3 miejsce  –  Weronika Szałajska kl. 4b

Wyróżnienie: