Finał Powiatu Bialskiego w Sztafetowym Pływaniu Dziewcząt

Dnia 29.11.2022 na międzyrzeckim basenie odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Sztafetowym Pływaniu Dziewcząt- Igrzyska Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Mikołajczuk Hanna (5b), Byczyk Maria (5b), Gaworska Monika (5a), Jaszczuk Malwina (5a), Mironiuk Amelia (6b), Tutka Oliwia (6b) zajęły II miejsce, i tym samym awansowały do kolejnego etapu zawodów.

W Pływaniu Indywidualnym Wiktoria Byczyk kl. 8c (styl grzbietowy) oraz Bartłomiej Pawluk – kl. 8a (styl klasyczny) zajęli II miejsce premiowane awansem do Finału Rejonu Biała Podlaska.

Gratulujemy sukcesu

Opiekunowie zawodników: Ireneusz Matejuk, Agata Wawryniuk

Dnia 7.12.2022 w Białej Podlaskiej odbył się Finał Rejonu w Sztafetowym Pływaniu Dziewcząt z udziałem naszej reprezentacji w składzie Mikołajczuk Hanna, Byczyk Maria, Gaworska Monika, Jaszczuk Malwina, Mironiuk Amelia, Tutka Oliwia. Zawodniczki zajęły wysokie IV miejsce. Gratulujemy!

W Pływaniu Indywidualnym Uczennica Klasy 8c Wiktoria Byczyk pływając stylem grzbietowym zajęła II miejsce awansując do 1/2 Finału Województwa.

Finał odbył się 12.12.2022 w Lublinie. Wiktoria wywalczyła z życiowym rezultatem wysokie 5 miejsce.