Laureaci konkursu recytatorskiego

22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w podsumowaniu VI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Utworów Adama Mickiewicza. Tegoroczną edycję konkursu swoim honorowym patronatem objęli: Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Biała Podlaska. Celem zmagań było rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań poezją oraz popularyzacja poezji Adama Mickiewicza.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ do finałowej rywalizacji wpłynęło ponad pięćdziesiąt zgłoszeń z całego województwa lubelskiego.

Jury, doceniając bardzo wysoki poziom, postanowiło nagrodzić naszych uczniów.

Oto nasi laureaci:

Michał Chomicki – II miejsce

Amelia Modrzewska – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom paniom: Joannie Pietruk oraz Elżbiecie Panasiuk i życzymy kolejnych sukcesów.