Karolina najlepsza w konkursie historycznym.

15 grudnia 2022 r. odbył się finał miejski XXIV edycji konkursu ” Międzyrzec – Historia – Dzień dzisiejszy” Konkurs organizuje Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim, a odbywa się on pod patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski. W konkursie biorą udział uczniowie ze szkół miejskich oraz gminnych. W tym roku konkurs dla szkół podstawowych odbył się w 2 kategoriach wiekowych: klasy IV – VI oraz klasy VII – VIII. Naszą szkołę na konkursie reprezentowało 6 uczniów: Dawid Żurawski 6 A, Amelia Mironiuk 6B, Dominika Hryć 6B, Nikola Maksymiuk 8A, Karolina Nestorowicz 8A i Lena Żebrowska 8A. To właśnie Karolina Nestorowicz zdobyła I miejsce w kategorii klas VII – VIII. Gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w wymagającym dużej wiedzy konkursie.