Wycieczka mikołajkowa do Siedlec

Dnia 5 grudnia uczniowie klas pierwszych, wraz z wychowawczyniami panią Małgorzatą Zbaracką i panią Elżbietą Ostojską oraz Siostrą Dagmarą Fret pojechali na wycieczkę mikołajkową do Siedlec. Pierwszą atrakcją było przedstawienie teatralne pt.,,Bałwanek”. Dzieci z zainteresowaniem i przyjemnością obejrzały wesoły spektakl, razem z aktorami śpiewały,  tańczyły i świetnie się bawiły. Po przedstawieniu, na scenie było spotkanie z Mikołajem, wspólne zdjęcia i słodki upominek. Następnym punktem programu była sala zabaw, gdzie przez dwie godziny dzieci bawiły się i wspólnie spędzały czas. Wyczerpujące zabawy zakończyły się wspólnym zjedzeniem pizzy. Pierwsza wycieczka pierwszoklasistów już za nimi, a następna już w planach.