Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Przybył razem ze swoimi pomocnikami czyli 5 uroczymi Śnieżynkami i grającym kolędy na akordeonie Pawłem. Święty Mikołaj przywiózł ze sobą upominki oraz słodycze. ” Drużyna” Mikołaja odwiedziła Panią Dyrektor i Pana Vice -dyrektora. Następnie odwiedziła czekające na nich z niecierpliwością dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I i III ( klasy 2 tego dnia były na wycieczce ). Wszystkie dzieci były grzeczne i otrzymały upominki. Święty Mikołaj pamiętał o wszystkich uczniach i pracownikach pracownikach szkoły częstując ich cukierkami. Taki miły dzień był wszystkim bardzo potrzebny. Opiekunowie Samorządu Szkolnego szczególnie dziękują za zaangażowanie w dzisiejszą akcję Sebastianowi Szamalukowi z 8B oraz Adzie Dudzińskiej, Aleksandrze Gierej, Elizie Mazurek, Wiktorii Śledź, Lenie Żebrowskiei i Pawłowi Gaworskiemu (wszyscy z 8 C).