Andrzejki klas II A oraz II B

Imieniny świętego Andrzeja, czyli popularne andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Dzień ten zapisał się w kalendarzu jako idealny pretekst do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie przyjaciół. W naszej Jedynce Andrzejki stają się tradycją świętowania dnia czarów i magii.

Z tej okazji nasi drugoklasiści wraz nauczycielami: p. Marzanną Rabczuk, p. Anitą Krzymowską i p. Izabelą Lesiewicz starali dowiedzieć się czegoś o swoich przyszłych losach.  Niektóre dzieci postanowiły zaakcentować ten dzień strojem tematycznym: po klasie latały czarownice oraz skradały się koty. Kolorowe i migające światełka sprawiły, że atmosfera była pełna magii. Wielu uczniów obawiało się, że wróżby będą dla nich niepomyślne, ale na szczęście każdy końcowo był zadowolony z tego, co szykuje dla niego przeznaczenie. Wszystkie panienki poznały imię swojego męża. Również panowie mieli okazję, by dowiedzieć się, jak będzie miała na imię ich przyszła żona. Dzień ten zapisał się w kalendarzu jako idealny pretekst do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie przyjaciół. W trakcie zabawy dyskotekowej wyłoniliśmy także najlepiej tańczącą parę, której udało się nie wypuścić balona, nawet podczas najdziwniejszych wygibasów. Podczas zabaw panowała wesoła atmosfera, pełna ciekawości i radości. Na finiszu wszyscy wspaniale bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki. Po klasowej dyskotece przyszedł czas na słodki poczęstunek.