Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Kiermasz ciast

14.11.2022r w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski. Na parterze i pierwszym piętrze stoły były zastawione tacami pełnymi pysznych ciast, ciasteczek, babeczek, wafelków, pierniczków i szyszek. Wszystkie były piękne, kolorowe i bardzo różnorodne.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Uczniom i ich Rodzicom za upieczenie tych wszystkich pyszności. Zawsze możemy na Was liczyć. Jesteście wspaniali!!!!!

Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cel charytatywny. Tym razem pieniądze zebrane na kiermaszu przeznaczyliśmy na zakup podstawowych produktów chemicznych dla najuboższych i bezdomnych w naszej diecezji siedleckiej z okazji ,,Międzynarodowego Dnia Ubóstwa”, który obchodziliśmy 13.11.2022r.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Rodzicom, którzy upiekli ciasta, ale też wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom za zakupienie chociaż jednego kawałeczka. Pomoc drugiemu człowiekowi jest ważnym elementem wychowania młodego człowieka. Dzielenie się daje również ogromną satysfakcję i poczucie, że widzimy coś więcej niż tyko swoje potrzeby.

Galeria

Opiekun SKC – Elżbieta Nóżka