Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Dzień Edukacji Narodowej już za nami

13 października wszyscy uczniowie jedynki, ubrani na galowo, zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby złożyć najlepsze życzenia i podziękowania za pracę nauczycielom naszej szkoły. Tegoroczni ósmoklasiści przygotowali uroczystą akademię, podczas której przekazali wyrazy uznania nauczycielom poszczególnych przedmiotów dedykując im okolicznościowe wiersze. Pierwsze słowa skierowali do pań dyrektor Iwony Orkisiewicz i Teresy Turskiej oraz pana dyrektora Marcina Hołoweńko. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego, który tym razem składał się z najmłodszych uczniów naszej szkoły – czwartoklasistów, pod kierunkiem niezastąpionej pani Elżbiety Ostojskiej. Z dużym aplauzem przyjęto wyjątkowy pokaz tańca współczesnego w wykonaniu Julii Hawryluk, uczennicy klasy VIIIb. Fantastycznie zaprezentował się duet Amelka Modrzewska kl. VIIa i Piotrek Hawryluk kl. Va w piosence pt. „Nauczycielom”.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Michał Biernacki, w imieniu całej społeczności szkolnej życzył wszystkim nauczycielom wiele radości, cierpliwości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Przedstawiciele SU wręczyli dyrekcji szkoły bukiety kwiatów, a nauczycielom pamiątkowe upominki w postaci oryginalnie wykonanych zakładek do książek i odrobiny słodkości. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Iwona Orkisiewicz.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie klas VIII – panie: Renata Latoch, Elżbieta Kiereczyńska i Agata Wawryniuk, zaś dekoracje przygotowały panie – Anna Kozioł i  Aleksandra Giersz.   

Galeria