Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Z okazji zbliżających się Świąt Wszystkich Świętych  26.10.2022r. w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych zorganizowany przez Siostrę Mironę i Elżbietę Nóżkę.  Przygotowania trwały dwa tygodnie, ponieważ uczniowie rysowali na kartkach wizerunki wybranych świętych i opisywali ich historię świętości. W balu udział wzięli uczniowie  1-4, uczestnicy bawili się w sali gimnastycznej, którą udekorowaliśmy dziecięcymi rysunkami. Na początku wszystkich  bardzo serdecznie przywitała Pani Dyrektor Iwona Orkisiewicz. W balu wzięli udział wszyscy święci, ponieważ dzieci były przebrane w stroje wybranych świętych i wyglądali przepięknie. W trakcie  wspólnej zabawy z muzyką były  tańce  i konkurs: ,, Na Najpiękniejszy Strój Świętego”. Oczywiście laureaci zostali nagrodzeni  przez Panią Dyrektor dyplomami i upominkami.  Wybór był bardzo trudny i tak naprawdę to wszystkie dzieci wygrały ten konkurs, ponieważ każdy strój miał w sobie coś wyjątkowego.   

Dziękujemy Rodzicom  za pomoc  w  przygotowaniu  kostiumów. Włożyli w to bardzo dużo pracy i czasu, ale  było warto. Mamy nadzieję, że Bal Wszystkich Świętych zapisze się w tradycję naszej szkoły.

Laureaci konkursu:

KLASY   1-3

  1. FAUSTYNA ZBIEĆ 2A
  2. ŁUCJA WERESA 2B
  3. MATYLDA JĘDRZEJEWICZ  3B

WYRÓZNIENIE:  ŁUCJA  SIŁUSZYK  KL.1A

KLASY   3-4

  1. MARCEL CIOK  4B
  2. MARIA LESZCZYŃSKA  3A
  3. CEZARY SZCZEPANIUK 4A

WYRÓŻNIENIE:  MIKOŁAJ BASARA  KL.4B

Galeria

                                                                   Elżbieta Nóżka